چرا دانلود از بیپ تونز

راحت تر

شما از طریق وب و یا نرم افزار موبایل، همیشه به آهنگ های خود دسترسی خواهید داشت.

ارزان تر

قیمت آلبوم های موسیقی دیجیتال همیشه کمتر از خرید سی دی است.

قانونی

حق کپی رایت را رعایت می کنید و این کمکی است به جامعه موسیقی ایران

هنرمندان در مورد بیپ تونز چه می گویند؟

محسن یگانه

 itunes تونست با 99 سنت ، فروش موسیقی رو در دنـیا برای همیـشـه مـتحـول کـنه، امـیـدوارم با حمایت شماها از beeptunes.com حال و هوای فروش موسیقی در ایـران هم متحـول بشــه .

مرتضی پاشایی

ما ایرانـی ها معروفـیم به هـنر دوستی و راستی و درستی . شاید خـیلی ها نمی دونن که کـپی کردن چه صـدمـه ای به هـنر می زنـه. ولی بـیاییم واسه دوام هـنر تـو کـشورمـون CD و قـطـعـات موسیقی را اورجـینال تـهـیـه کـنیـم. برای دانـلود ترکهای اورجـینال سایت beeptunes سایـتـیه که من پـیـشـنهاد مــیدم. ممـنـون از شما که هـمـیشـه از هـنر حمایت کردیـد. دوستـتـون دارم تـا ابـد.

فریدون آسرایی

این آلـبـوم ها نـتـیـجــه ماهها و مدتـهای طـولانـیِ ، زحـمت هـسـتـنـد و اگـر کسـانی احـساس می کـننـد، می تـوانـنـد کاری کـنـند کـه ما در این حـرفـه بقـا داشتــه باشـیـم، بایـد کمـک کـنـنـد و ایـن کار، در ازای پـرداخت مبلغ ناچـیزی هـست. مـن برای دانلـود قانونی beeptunes.com را معرفی می کنم.

مانی رهنما

با سلام به دوستان، خبر مهم در موسیقی کشور، نبود امنیت مالی هنرمندان موسیقی باعث از بـین رفتن تدریجی کیفیت قـطعات و در نهایت موسیقی کشور خواهد شد. در نظر بگیرید شبی زیبا روی مبلمان منزل نشـسـته اید و سی دی فشرده ی موسیقی خود را بالا و پایـین می کنید و هیچ قطعـه ای شما را راضی نمی کـنـد، فـکر می کنید چه کسی مقـصـر است؟ خود شما!!! با خرید سی دی فشـرده ای که هیچ حق و حقوقی درآن رعایت نشـده، خـود را از موسیقی خوب محروم کرده اید. حرکت شرکت بـیـیپ در راستـای معرفی و انتـشار الکترونیکی آن در اینترنت ، یکی از راههای دسترسی آسان و سریع به موسیقی دلخواهتان است. منتهی اینبار با رعایت حق تولیدکننده می باشد. لطفا همکاری کنید. ممنون ارادتمند موسیقی دوستان نازنین کشور

مجموعه ای از ناشرین همکار بیپ تونز